26 +
moduliai
GYVOS
klausimų - atsakymų sesijos
2 - 3 val.
vidutinis modulio laikas
26 +
moduliai
GYVOS
klausimų - atsakymų sesijos
2 - 3 val.
vidutinis modulio laikas

Ar jaučiate, jog Jūsų santykiuose kažko trūksta?

Daug ginčijatės ir konfliktuojate... Dingo intymumas ar sumažėjo tiek, kad jaučiatės lyg kambario draugai ar verslo partneriai...
Ar dar blogiau? Negalite nustoti skaudinti vienas kito?
Gali atrodyti, kad tik Jūs turite tokias santykių problemas. Tačiau, dauguma porų išgyvena labai panašius santykių modelius, kurie laikui bėgant pavirsta nepakeliamu skausmu arba skyrybomis.

SKIRSITės ar liksite kartu?

Aš žinau, koks jausmas būti ypač sudėtinguose santykiuose. Taip pat žinau, kaip svarbu mokėti atlikti viską savo laiku. Ilgalaikiai santykiai, aistringas ryšys nėra kažkas, kas savaime pavyksta. Tai yra tai ką Jūs sukuriate.
Viskas gali būti kitaip! Sužinokite, kas trukdo kurti tvarius ir įkvėpiančius santykius. Kursuose pateikiamos įžvalgos ir turinys, kuriuos mes su žmona Dovile atradome praėję santykių krizę, kurią palietė neištikimybė, nevaisingumas, nuolatiniai konfliktai. Taip pat iš patirties, dirbant su kitomis poromis.
Išbandytos ir patikrintas procesas! 26 + moduliai, kuriuose žingsnis po žingsnio kartu pereisime procesą, kuris pasiteisino šimtams porų, tokių kaip jūs, įveikti santykių iššūkius ir pradėti kurti įkvepiančius santykius. Tai nėra lengva. Tačiau galite tai padaryt įveikiama, jei prisimsite sprendimą.

YRA VIENA SVARBI SĄLYGA. Reikalingas dalyvavimas išskirtinai.

KURSAI SKIRTI:

Nesvarbu ar tik ieškote meilės, ar norite išmokti spręsti konfliktus ir atgaivinti užgesusią aistrą dabartiniuose santykiuose. Šie kursai orientuoti į asmenį, norintį kurti įkvepiančius santykius!

kokiuose santykiuose esATE?

ŠEIMA IR VAIKAI

"Ačiū, kursai buvo tikrai be galo naudingi, kaip džiaugiuosi, kad juos žiūrėjome su vyru, nors atskirai, kas kada turi laiko, bet turime bendrą teoriją, kontekstą, žodyną, konfliktų mažėja, o kai kyla, jie daaaug greičiau išsisprendžia, pyktis tapo trumpesnis pas abu, kai suprantame vienas kito instinktus :)" INGA
"Bet kartu ir bijau. Vis dar pergyvenu, kad auginame du berniukus ir mergaite, tad esam pavyzdys jiems. Nors galiu pasidziaugti- geriau suprantu ir su jais sutariu, nes buvo jausmas, kad esu bloga mama- ieskojau atsakymu paauglystes temose, dali atsakymu jau turiu is siu kursu. Dziaugiuosi turedama galimybe keisti savo vidines priezastis, priestaravimus, nusistatymus. O mano grupele man irgi labai padeda ir yra fantastiska!!! Dieve, koks idomus pasaulis... Aciu Dovile ir Arnai 🙂 Labai laukiu gyvo susitikimo. Jus tapot musu seimos draugais :)" GIEDRĖ

VIENIŠAS / -A

"Perklausius šiuos kursus supratau, kodėl buvęs vyras mano prašymų negirdėdavo labai dažnai,o tai mane nuolat siutindavo. Prašymo schema man yra atradimų atradimas. Pokalbio gidas be įtampos,kuri iki šiol būdavo, man leis susiplanuoti pokalbį ir jį vesti,kai norėsiu pakalbėti su broliais, tėčiu ar buvusiu vyru rūpimu klausimu." KRISTINA
"Patinko dėstomos medžiagos aiškumas. Po truputį dėliojasi viskas į savo vietas, kaip į tinkamas lentynas. Atsiranda supratimas, kas ir dėl ko vyksta, ir suprantu, kad tai tik pradžia. Savo reakcijas valdyti dar labai sunku, bet jau tampa atpažįstama kai kurie dalykai, kaip pavyzdžiui, kodėl staigiai supykau. Tik sunku su aplinkiniais, nes atrodo paaiškint negali, kas tau darosi. Labai laukiu medžiagos apie tai, kaip atgauti patikimo šaltinio ,,statusą". Dėkoju, kad esate." DALIA
Programa skirta ne tik gerinti dabartinius santykius, bet ir jūsų idealių santykių viziją; stiprinti save bendraujant, jaučiant, ir sąmoningumas; vengti tipiškų santykių kliūčių; ir žengiant esminius žingsnius link išsipildymo. Nenorite kartoti savo praeities klaidų. Naudokitės šiais būdais. Pratimai, skirti suprasti savo praeities santykių modelius ir tapti geriausiu žmogumi, kuriuo tu gali būti, kad galėtum pritraukti tokios pat aukštos kokybės partnerį.
Norite sužinoti, kaip sėkmingai užmegzti santykius? Galiu suteikti Jums resursus, kurie padės Jums surasti ir išlaikyti partnerį, kuriant įkvepianti ryšį.

PORA

Ilgalaikių santykių kursai man ir mano sužadėtiniui labai padėjo. Kursų dėka jis pradėjo suprasti mane kaip moterį, mano poreikius, instinktus... O aš jį kaip vyrą. Bendravimas tapo daug malonesnis vienas su kitu ir daug supratingesnis. Tikrai siūlyčiau visiems kas nori turėti geresnius dabartinius santykius ar nori kurti kokybiškus santykiu ateityje apsilankyti šiuose kursuose.
"Dovile ir Arnai iš visos širdies noriu padėkoti Jums. Būtent dabar iš tikrūjų išgirdau frazę- žinojimas keičia. Perskaičius knygą pamiršti patarimus ir tiesiog nepritaikai jų gyvenime, o žinojimas keičia iš vidaus. Pokyčiai ateina lėtai, bet aš matau kokią didziulę perspektyvą turiu, jeigu viskas būtų gerai, tikrai neičiau šiuo nuostabiu pažinimo keliu kartu su jumis." OLGA
Tekedama rinkausi tarp jausmų ir proto - racionaliai pasvėriau ir pasirinkau sutikti tekėti, nes man atrodė, kad mano vyras savo santurūmu ir lėtumu nestabdys mano noro lėkti per pasaulį. Buvau mačiusi tokių porų, kur vyras uždaro savo moterį į narvelį, riboja jos veiklas ir darbus, to tikrai nenorėjau. Bet atsitiko ne taip, kaip tikėjausi- laikui einant jo ramumas virto ne privalumu, o dideliu trūkumu- didėjant buičiai, daugėjant vaikų skaičiui, jaučiau, kaip man trūksta jo pagalbos, o tai išreiškus jausdavau nesusikalbėjimą. Stumk - trauk jausmas žudė manyje meilę ir pagarbą. Galiausiai jie virto įžeidinejimais (koks tu šeiminkas, jei to ar ano nematai? Koks tu tėvas, jei savo vaiko to ar ano negali išmokyti?), po to bandžiau girti ir palaikyti, bet jaučiau, kaip tai manyje virsta manipuliacija, nuoširdumo liko ten mažai, galiausiai buvo per vėlu. Kaltinau ir graužiau save, kad nesukeliu savo vyre kažkokios bangos jegų, jei jis nėra toks kūrybiškas ir daug pinigų į namus parnešantis, būstus perkantis žmogus) manyje trūko siūlas- ištariau "Skyrybos!!!" ir parnešiau namo skyrybų popierius. Jis popierių nepasirašė. Ačiū jums, Arnai ir Dovile 🙂 Žinau ką reiškia jo tylumas ir nekalbėjimas- jis daug ką supranta, bet neaptarineja. Man ilgą laiką buvo mistika- ką išvis kalba žmonės poroje, kai nori paatvirauti, atrodė draugaujant viską išsiaiskini, ką ten dar kalbėtis...Kai jis klausdavo, budavo, kad aš nesuprantu klausimo esmės ir prasmės, nežinodavau ką atsakyti, nesuprasdavau ko jis tikisi, o intymiomis temomis mes išvis pokalbių neturėjom, nes man būdavo nejauku, Dabar augant mano supratimui gerėja mano supratimas, kas vyksta su manimi, atpažyįtu emocines žaizdas, ir vyro elgesį mano atžvilgiu - aš nepykstu, kai randu ji esant savo kambarėlyje, jis išmoko mane prakalbinti ir išklausyti. Ankščiau aš nesuprasdavau ko aš viduj taip pykstu kai jis nežiūri į mane, kai mes kalbam, dabar žinau. Nesuprasdavau, kaip darant mažą paparastą darbelį galima nesugebėti sakinio suregzti - Arno dėka žinau, kiek tai jėgu reikalauja.
Mes nuėjome jau per toli. Visi mano pasiūlymai yra atmetami, norai užgniaužiami, nors jie dažnai nieko nekainuoja. Jei einam kažkur pavalgyt, niekad neisim ten kur aš noriu, nes jis nenori, jaučiu didelę kontrolę, yra ribojami mano susitikimai su draugais ir net šeimos nariais. Mums nėra nei 30 metų, bet išeiti nei viena, nei kartu niekur negalim, nes jis nenori niekur eit, o jei aš eisiu viena, būsiu išdavikė, ir ne santūri moteris. Kurios jis nori. Aš noriu paprastų dalykų, važiuot susitikt su draugėm, kasmet išsinuomojame pirtelę ir būna girls night. Jis tam labai prieštarauja, kyla baisūs pykčiai. Kaip man elgtis, kaip išbrist iš šitos kontrolės rato?

NEPANAUTOTAS TEKSTAS

Kursai kaip investicija į save, į savo emocinę būseną, gerovę, laimę, savo vaikų ir visos šeimos gėrovę. Einame į sporto salę ir dirbame su savo kūnu. Jūsų santykiai tai pat turi turėti nuosavą sporto salę, kad galėtumėte augti. Šie kursai Jūsų turas į tai. Tinkama treniruotė ir praktika gali padaryti tikrai daug pokyčių. Kursai suteikia jums geriausius įrankius, kaip sukurti ir išplėsti savo santykius į viską, apie ką svajojote.
50 val. turinio apie tai, kaip ilgalaikiai santykiai klostosi, apie patarimsu k1 reikia daryti. Pirmus 12 modulių mes kalbame tiktai ruošdami tam, kad galėtume pasakyti patarimą. Ir tik nuo 13 modulio prasideda patarimai. Kodėl taip yra? Aš labai atsakingai žiūriu į santykių klausimą. nei aš, nei Dovile, nei kas nors gali padėti jūsų santykiams. Išskyrus jus patį. Nes aš žinau ką reiškia kurti santykį, žinau ką reikškia dirbti kad tie santykiai atsirastu. ir kiek tame yra ryžtingu sprendimu, kiek skausmo. Aš galiu suteikti resursus, bet isą darbą turite padaryti jus. Ir todel mes ruosiame iki vieno sunkiausiu sprendimu, apie samoningus sprendimus, 12 modulis, ir po to mes pradedame kalbeti . apie patarimus. ir kai kurie patarimai yra tokie, kad jei jus nebutumete pasiruose, tai galetu sugriauti jusu snatykius. Todel butina iskalusyti pirmos dalies.
Atviras teorijos pateikimas su realiais pavyuzdziais. Ne tik teorija bet ir realius pavzydzius, kaip pas mus bvyksta, apie konfliktus.
Buk liudininkas to, kas įvyks, kai pradėsi šiuos kursus. Ilgalaikių santykių kursai suteiks Jums aiskumo, ko Jums reikia ir norite iš savo santykių. Išmoksite patikrintų praktikų, kaip tą pasiekti. ​
Jūs galite sukurti santykių proveržį ir surasti tai ko ieškoti. Savo įkvėpiančių santykių.

Kaip tai veikia?

Teorija

Daugiau nei 50 val. video medžiagos, kurią gali peržiūrėti tau patogiu metu ir intensyvumu. Pasiekiami metus laiko per specialią mokymų platformą.

PRAKTIKA

Praktinės situacijų analizės, savarankiškos ir praktinės užduotys padeda įsisavinti gautą informaciją, ugdyti naujus įgūdžius ir pradėti taikyti naujas žiniams realiam gyvenime.

Palaikymo komanda

Nauji draugai. Palaikymo grupės, kurie palaikytų jus šioje kelionėje. Palaikanti uždara grupė, kurioje dalinamės tikromis istorijomis ir pavyzdžiais. Atliekame užduotys, padedančias formuoti naujus įgūdžius.

GYVOS sesijos

Gyvos klausimų - atsakymų sesijos, kurių metu kalbame apie iššūkius ir gautos medžiagos pritaikomumą realiose, Jūsų kasdienėse situacijose.

Jums nereikia praleisti daug laiko ar pinigų, norint rasti kelią link tvarių santykių - jums reikia tinkamų resursų, kurie jus nukreiptų teisinga linkme.

Jums nereikia praleisti daug laiko ar pinigų, norint rasti kelią link tvarių santykių - jums reikia tinkamų resursų, kurie jus nukreiptų teisinga linkme.

moduliai

Pagrindiniai dalykai, kurie yra būtini, norins pereiti visą procesą. Apie instinktus, asmeninę atsakomybę, apie tai kas yra emocinės žaizdos ir kaip tai įtakoja mūsų santykių kokybę.  

1 modulis
Būtina sąlyga įkvepiančiam santykiui poroje!

2 modulis
Pirmykštės reakcijos santykiuose.

3 modulis
Santykių griovimas ir meilės žemėlapis

4 modulis
Baziniai instinktų skirtumai.

5 modulis
Stiprių emocinių patirčių poveikis.

6 modulis
Asmeninė galia, padedanti keisti santykių kokybę.in

II dalyje kalbame apie vyrų ir moterų skirtumus. Analizuojame, kokie yra instinktai, kaip mūsų hormonai yra prie jų prisitaikę. + Bonus sesija, kaip mes nepastebėdami griauname savo santykius arba kodėl nerandame antros pusės. Ir užbaigiame su 12 moduliu, kuris yra pats svarbiausias. „Vienas sunkiausių sprendimų“. Jis sunkus, bet santykius pakreipia visiškai kita linkme. 

7 modulis
Medžiotojų – rinkėjų instinktyvus gyvenimas.

8 modulis
Nuomonių skirtumai.

9 modulis
Emocinis „kastravimas“.

10 modulis
Nelygiavertė partnerystė.

+ BONUS modulis
Kaip nepastebėdami griauname ilgalaikį ryšį arba kodėl nerandame antros pusės?

11 modulis
Santykių vertybės.

12 modulis
Vienas sunkiausių sprendimų

III dalyje apie taip kaip mes kalbame, kaip mes planuojame. Apie mūsų lūkesčius ir poreikius. Tik šioje dalyje pradedame dalinti patarimus ir pateikiame sprendimus sunkioms situacijoms.

13 modulis
Kalbėjimasis ir klausymasis.

14 modulis
Medžiotojo poreikiai

15 modulis
Parama ir palaikymas.

16 modulis
Lūkesčiai ir poreikiai

17 modulis
Lūkesčiai, poreikiai ir laimė

18 modulis
Pertraukinėjimas.

19 modulis
Sprendimai sunkioms situacijoms.

20 modulis
Sąsajos ir klausimai.

IV dalis, kurią rekomenduoju po kursų peržiūrėti dar kartą po metų, po dviejų. Tai dalis, kuri būtiną  nuolat prisiminti ir paanalizuoti, kad kurtumėte įkvepiančius ir ilgalaikius santykius. 

21 modulis
Kas atsakingas už sprendimus?

22 modulis
Svajonės.

23 modulis
Susitarimai.

24 modulis
Seksas.

25 modulis
Poros finansų valdymas.

26 modulis
Ar jis man skirtas? Ar ji man skirta?

+ BONUS modulis
Motinystės instinktai ir tėvystės vertybės.

+ BONUS modulis
Neištikimybė.

DALYVIAI DALINASI

Kursuose jau dalyvavo
0
dalyviai
Realus pavyzdys, kaip būna kai žmogus dirba ir panaudoja kursų medžiagą.

"TAI MENKA SUMA, UŽ TOKIO GYLIO TURINĮ..."

Play Video

"RADAU DAUG ATSAKYMŲ..."

Play Video

KURSUS VEDAME mes - arnas ir Dovilė

Daugiau nei 13 metų esame kartu. Santuokoje - daugiau nei 10 metų. Su poromis ir pavieniais asmenimis, kurie nori keisti savo santykių kokybę, atvirai dalinamės patyrimais ir būdais, kas mums padėjo išspręsti santykių problemas bei iššūkius. Praėjom ilgą kelią nuo užgauliojimų, bandymų kontroliuoti, pakeisti vienas kitą, iki iššūkio, su kuriuo susiduria nereta pora - nevaisingumu. Dabar džiaugiames kokybiškais santykiais, auginame du berniukus ir nenustojam tobulėti.
Sunkiausią krizę išgyvenome po penkerių metų santuokos - skyrybas (t.y. bandymą skirtis). Gyvenome atskirai, praėjome didelę dalį purvo, kuris įprastai lydi santuokos žlugimą - pykčius, teisinius ginčus, turto dalybas, neištikimybę. Tai turėjo būti mūsų istorijos pabaiga, iki kol pradėjome sąmoningai domėtis savimi ir santykiais.
Mums tiek skaudėjo, kad bandėme surasti atsakymus ne tik Lietuvoje (knygose, psichoterapijoje), bet ir pradėjome ieškoti žinomiausių pasaulio specialistų, kurie padeda poroms. Keliavome į mokymus užsienyje, išleidome tūkstančius eurų tobulėjimui, tačiau tai, ką sukūrėme, verta žymiai daugiau.
Įkvepiantys santykiai yra rezultatas, dėl kurio drąsiai pakartotume visą kelią. Žinau, jog iššūkiai nesibaigia, tačiau dabar turime įrankius, kaip su jais susitvarkyti. Prisiimam atsakomybę, o ne kaltinam. Ieškom atsakymų, o ne pasiteisinimų. Šiandien jaučiamės dėkingi už problemas, kurių dėka subrendome, užaugome, kaip pora. Kartu visa tai atrodo taip įveikiama, jei žinai įrankius ir esi pasiryžęs (-usi) dirbti. Mūsų įgytos patirtys ir žinios gali padėti ir tau.

Ar esATE pasiruošę pradėti kelionę ILGALAIKIŲ santykių link?

Pasirink, kam skirsi savo laiką

Per metus mes turime 5000 val. sąmoningo gyvenimo, kai nemiegame, nevalgome.
Kiek iš tų valandų yra susijusios su santykiais? Pamąstykite.
Šie kursai užima bent 1 % viso Jūsų laiko, kurį paskirtumėte santykiams.

tai investicija į savo santykius!

Ar paskirsite?

įprastas kelių mėnesių laisvalaikis:

 • 10h prekybos centre
 • 20h "scroll'inimo" ryte ir vakare
 • 10h serijalas
 • 10h "buvimas" su šeima iš tiesų galvojant apie darbą ar kitus reikalus

=

50 valandų investicija

 • 12h pasiruošimas
 • 14h instinktų, savęs ir kitūų žmonių analizė ir žinios apie elgesio, santykių modelius
 • 16h patarimais ir problemų sprendimo būdai - pritaikymas Jūsų santykiams
 • 16h skirkite temoms, apie kurias nedrąsu galvoti, o tuo labiau - kalbėtis

MOKĖJIMAS

SVARSTANTIEMS

12 modulių

 • 12 modulių video įrašai.
 • Savarankiškos užduotys ir mokymų medžiaga.
 • Nuolatinis palaikymas ir grupės motyvacija.

*be pabrangimo

2 x 47,5 € + PVM

95 € + PVM

PASIRYŽUSIEMS

PILNI KURSAI 26+ MODULIAI

 • 12 įžanginės dalies modulių video įrašai.
 • 17 jautresnes temas nagrinėjančių modulių video įrašai.
 • Asmeninių situacijų analizės.
 • Klausimų atsakymų sesijos.
 • Savarankiškos užduotys.
 • Intymumo praktikos, ryšiui atkurti.
 • Nuolatinis palaikymas ir grupės motyvacija.

*be pabrangimo

2 x 147,5 € + PVM

295 € + PVM

Po kursų įsigijimo, atsiųsime prisijungimus prie mokymų platformos, kurioje galėsi peržiūrėti kursus tau patogiu metu ir instensyvumu.
Pasiruošk neįtikėtinai kelionei įkvepiančių, ilgalaikių santykių link!

D.U.K.

Yra net privalumų, kursuose dalyvaujant vienam (-ai). Sesijų metu niekas nebaksnos į šoną ir neieškos Jūsų kaltės. Todėl tikrai kursuose galite dalyvauti ir vienas (-a). Iš kitos pusės, kursų prisijungimas leidžia peržiūrėti įrašus ir vėliau, todėl antra pusė galės prisijungti. Užtenka vieno žmogaus pokyčių, kad poros gyvenimas keistųsi, todėl nenustebkite, jei praėjus keliems mėnesiems, antra pusė norės prisijungti.

Kurso metu padėsime TIK pačiam sau, o inicijuodami asmeninius pokyčius palaipsniui keisime ir santykius, ne tik su antraja puse, bet ir su artimaisiais, draugais ir kolegomis. Todėl visiškai nesvarbu – esate santykiuose ar vienišas, prisijungsite su antrąja puse ar be jos. Dirbsime ir analizuosime su Jumis, ir atrasime tas klaidas, kurios užkerta kelią Jūsų santykiams. Svarbiausia, kad jei dirbsite su savimi – atrasite priežastis, kodėl griuvo praeities santykiai ir kaip sukurti naujus ar atstatyti buvusius.

Po kurso į santykius žvelgsite su nauja motyvacija ir busite pasiruošę kurti kitokios kokybės santykius!

Tikrai taip, ypač jeigu žiūrėsite kursus per vieną įrenginį. Jūsų patogumui suteikiame galimybę įsigyti papildomą prisijungimą antrajai pusei už administracinį mokestį, jeigu norėsite stebėti per kelis įrenginius. Tokiu atveju bus patogiau atlikti praktikas prisijungus atskirai ir netrukdomai dirbti. Norint įsigyti papildomą prisijungimą, rašykite – mokymai@tripleo.lt

Tikriausiai nėra geresnio laiko. Žinoma, tai skaudu, tačiau būtent skausmas yra stipriausias motyvatorius didesniems pokyčiams. Svarbiausia, kad jei išties dirbsite su savimi – atrasite priežastis, kodėl griuvo praeities santykiai ir kaip sukurti naujus ar atstatyti buvusius.

Viskas kas vyksta kursuose – vienareikšmiškai konfidencialu ir lieka kursų ribose, kad galėtumėte jaustis saugiai ir pasiektumėte trokštamus rezultatus. Todėl asmeninės patirties dalinimasis nėra privalomas norint užtikrinti ilgalaikius pokyčius. Iš kitos pusės, pasidalinimai gali būti naudingi, todėl skatinsime tik savanorišką įsitraukimą.

Nebūtina turėti problemų, norint mokintis ir augti. Kitokio lygio žinios įkvėps ne tik į santykius pažiūrėti plačiau, nuoširdžiau ir giliau, bet ir padės suprasti kitus žmones. Kursai naudingi ne tik asmeninei transformacijai, bet ir holistiniam žmogaus elgesio suvokimui. 

Taip. Galite rinktis mokėti pilną sumą, ar mokėti dalimis per 2 kartus. 

Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite:
Inspired by
#manomokymai