VIETA:

"Radisson Blu Royal Astorija"

Didžioji g. 35/2, Vilnius

DATA:

2022m. liepos 9 d.

LAIKAS:

10:oo val.

Kokios temos Jūsų laukia:

  • Kurie konfliktai poroje svarbiausi, o kurie niekiniai? Ir žinoma, kodėl mes dažniausiai nekreipiame dėmesio į svarbiausius iššūkius, bet dėl smulkmenų būname pasiryžę principingai eiti iki galo?
  • Kodėl “santykių aiškinimasis” neveikia (pastebėjote)? Kokios yra būtinos sąlygos, kad pokalbis išties spręstų problemą?
  • Kaip visuomenėje suformuotas įvaizdis apie meilę bei santykių prasmę griauna ilgalaikius santykius? Ką su tuo daryti, norintiems tvaraus pagrindo santykiams?
  • Kaip vyksta kova dėl asmeninio laiko, sprendimų, pinigų, valdžios ir pan. Bei ką tai signalizuoja apie jūsų ryšį.
  • Asmeninės “erdvės” dinamika santykiuose: kaip veiksmingai spręsti nelygiavertiškumo (vienas kito žeminimo, net netyčinio) iššūkius.
  • Kokios klaidos daromos, jeigu santykiai jau ant skyrybų ribos? Ko imtis, kad išties padėti atkurti pasitikėjimą, pagarbą ir aistrą?
  • Pabaigai, kuris klausimas svarbesnis: kaip rasti tobulą antrą pusę ar kaip tokiu (-ia) tapti?
  • Ir visame seminare - PRAKTIKOS, kad viskas, ką sužinojote galėtų realiai spręsti santykių iššūkius.

Jums nereikia praleisti daug laiko ar pinigų, norint rasti kelią link tvarių santykių - jums reikia tinkamų resursų, kurie jus nukreiptų teisinga linkme.

Na ir galiausiai pasikartosiu. Šis seminaras yra trumpiausias kelias perimti, tvarių ILGALAIKIŲ santykių principus. Juos su Dovile sužinojome per 15 metų būdami kartu, augindami vaikus, išgyvenę ant skyrybų slenksčio nuvedusią santykių krizę, neištikimybes bei keliaudami po mokymus visame pasaulyje.

SEMINARE

SUžinosite:

Priežastis, kodėl kyla konfliktai, bei žingsnius, kurie padės susigrąžinti pagarbą ir pasitikėjimą.

Būdus, kaip galima išlipti iš santykių krizės jeigu/kai tokia užklups.

Ilgalaikių santykių principus, be kurių (mano nuomone ir patirtimi) tvaraus ryšio ir aistros išlaikyti neįmanoma.

SEMINARE

PATIRSITE:

Praktikas, kurias naudodami namuose patys nuolat galėsite augti, kaip pora (stiprinti ryšį, gerinti santykius, spręsti problemas).

Savęs pažinimo užduotis, po kurių į ilgalaikius santykius žvelgsite kitomis akimis.

Atvirus, ryšį sustiprinančius pokalbius su savo antra puse (arba išmoksite juos inicijuoti poroje).

Žinoma, Jūsų laukia dar ir JŪSŲ klausimai, bei atsakymai į juos. Galėsite išsiaiškinti net ir temas, apie kurias nedrįstumėte kalbėti - bus galimybė klausyti anonimiškai.

Prie seminaro jau prisijungė
0
dalyvių

Seminaro lektorius apie savo santykius

"Mano ir Dovilės įkvepiantys santykiai yra rezultatas, dėl kurio drąsiai pakartotume visą kelią, kurį praėjome, nuo užgauliojimų, neištikimybės, bandymų kontroliuoti, pakeisti vienas kitą.
Seminare aptarsime daugybė klausimų, kurių atsakymus būčiau norėjęs išgirsti prieš ar bent jau per krizę Dovilės ir mano poroje. Patys ilgai ieškoję atsakymų mokymuose įvairiuose pasaulio kampeliuose, norime pasidalinti, kas padėjo mums atkurti tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą.
Dabar džiaugiamės kokybiškais santykiais, auginame du berniukus ir nenustojam tobulėti. Mūsų įgytos patirtys ir žinios gali padėti ir tau."
Arnas Markevičius

MOKĖJIMAS

bilietas VIENAM ASMENIUI

arba įrašas po renginio

20.66 € + PVM

Kaina renginio dieną 32,23 € + PVM

bilietas PORAI

arba įrašas po renginio

33.06 € + PVM

Kaina renginio dieną 53,72 € + PVM
Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite:
Inspired by
#manomokymai