DALYVAVUSIEMS VERTYBIŲ / SANTYKIŲ SAVAITGALYJE

Norintiems tęsti savęs ugdymą, naujo gyvenimo statymą kartu su mumisSmagu matyti kiekvieno pokyčius, kai tenka susikauti su savimi, keisti įsisenėjusias taisykles ir lyg baltam lape, pradėti kurti viską iš naujo. Daugelis stebėdami tokius pokyčius vadina tai “sėkmės istorija”, bando pateisinti “tinkamu metu”. Tačiau čia sėkmė ir tinkamas laikas visai nesiderina, jei žmogus nenori dirbti ir pažinti savęs. Tokie pokyčiai, su naujais užsibrėžtais tikslais, atsisakant savo senų taisyklių ir destruktyvių minčių – didelė padėka man, žinant, kad kartu mes einam teisingu keliu. Šią kelionę pradedant {visus įspėju}, kad tai nebus lengva, o tam neužteks tik keliolikos valandų darbo su savimi. Norimų rezultatų esmė – ilgas darbas, vardan pilnatvės.

Gera žinia Tau – tu tikrai nesi toks vienas, ir tai, žinoma, daug lengviau. Dažnai akcentuoju tai, kad darbas su savimi – ilgas procesas, reikalaujantis nuolatinio palaikymo ne tik iš savęs. Kad pasiekti išskirtinių rezultatų būtų lengviau – tai galime daryti kartu. Naujos taisyklės, naujai pasirinkti tavo įpročiai formuojant bei statant, naujos tikslų formos – pagalba naujiems troškimams išsipildyti.

Po tokių savaitgalių, būtinas visokeriopas palaikymas, kad nepamiršti dėl ko „TAI“ darai. Palaikymas ne tik iš mano ir mano komandos pusės, bet judėjimas su tais dalyviais, kuriuos vienija tas pats tikslas – saviugda geresnio gyvenimo link. Dažnai išspręsta viena problema, išgrynina kitą, įsisenėjusią taisyklę, kurią norime vėl keisti, kad pasijausti geriau. Bendraminčių būrys, kuris padės ne tik nuolatos palaikyti augimą, bet ir gerai praleisti laiką ir užtvirtinti naujus iššūkius, kovojant su savo baimėmis ir įsitikinimais.