Praktinės dirbtuvės – seminaras „Efektyvus metų startas“

Bus patinkslinta | 2019 m. sausio 12 d.

77 dienos
:
09 valandos
:
46 minutės
:
30 sekundės

Metų pradžia!ŠALTA


ARBA


O GAL...

Ilgai nešvinta ir anksti temsta. Iš ryto reikia gramdyti automobilio stiklus. Dar nesibaigęs tingulys po švenčių. Užsakovai, klientai dar negrįžę iš atostogų. O dirbti REIKIA!

Tingiu. Nenoriu, bet žinau – REIKIA. Užsibrėšiu naujų metų rezoliuciją sportuoti. Na ir dar šiek tiek daugiau laiko skirti šeimai. Įdomu – ar ir šiemet nepavyks?..

Šilta arbata. Vizijos sąsiuvinis. Dėliojate naujų metų kalendorių. Brėžiate tikslus. Ieškote atsakymų, kaip įgyvendinti, ko seniai norėjote. Tik tikslų tiek, kad kiek neramu dėl įgyvendinimo.ŠALTA

Ilgai nešvinta ir anksti temsta. Iš ryto reikia gramdyti automobilio stiklus. Dar nesibaigęs tingulys po švenčių. Užsakovai, klientai dar negrįžę iš atostogų. O dirbti REIKIA!ARBA

Tingiu. Nenoriu, bet žinau – REIKIA. Užsibrėšiu naujų metų rezoliuciją sportuoti. Na ir dar šiek tiek daugiau laiko skirti šeimai. Įdomu – ar ir šiemet nepavyks?..O GAL...

Šilta arbata. Vizijos sąsiuvinis. Dėliojate naujų metų kalendorių. Brėžiate tikslus. Ieškote atsakymų, kaip įgyvendinti, ko seniai norėjote. Tik tikslų tiek, kad kiek neramu dėl įgyvendinimo.

Spėju, esate bandę kelis scenarijus (gal net kitokius). Bet kuriuo atve`ju siūlau metus pradėti su stipriu postūmiu pirmyn! O jei dar pažadėčiau, kad neturėsite kur trauktis ir metai užtikrintai bus efektyvesni?
Ne, taip neįvyks „savaime“. Teks imtis veiksmų. Pradžioje dirbtuvėse, vėliau kasdienybėje.
Bet verta.

Mokymai padės:

#1

Išsigryninti, ko išties nori ateinančiais metais;

#2

Giliau pažvelgti į savo progresą – išsirinkti, kurie pokyčiai suteiks didžiausią postūmį;

#3

Užsibrėžti veiklos
tikslus bei susidėlioti plano pagrindus;

#4

Apžvelgti kitas gyvenimo sritis bei nusimatyti aiškius žingsnius jų augimui, tobulinimui;

#5

Susirasti bendraminčių, kurie palaikys kelyje.

Mokymų metu:

 1. Pradėsime nuo bazinių dalykų, bet nersime ženkliai giliau. Tai, kas būna teoriškai tik pabandoma trumpesniuose mano seminaruose, dabar darysime praktiškai.
 2. Aiškinsimės kryptis, kurios kiekvienam Jūsų suteiks didžiausią progresą gyvenime.
 3. Rašysimės, planuosime metų tikslus, viziją. Individualiai užsibrėšime norimus veiklos rezultatus ir planą, kaip jų sieksime. Aiškiai išskirsime santykių, asmeninio gyvenimo tobulinimo žingsnius.

Ir visa tai su daug energijos! Muzikos, šviesos ir motyvuotų, naujų draugų pagalba leis užsikrauti visai metų pradžiai. Jei esi buvęs mano mokymuose – žinai, kas laukia. Jei ne – nustebsi, kaip smagiai gali atrodyti mokymai, kiek džiaugsmo gali sukelti paprastos praktikos išlaisvinančios iš pačių susikurtų gyvenimo rėmų.

Kas bus kitaip?

Visuma. Orientuosimės ne tik į rezultatus, bet ir į džiaugsmą gyvenime. Kaip padaryti, kad ir planavimo procesas bei įgyvendinimas atneštų ir rezultatus, ir išskirtinę savijautą kasdien jų siekiant.

Efektui pasiekti naudosime:

1

Praktines provokacijas

2

Palaikomąjį darbą grupėse

3

Komforto zonos plėtimą (kartais sprogimą)

4

Viską, ko prireiks, kad kiti metai būtų nepamirštamai geri!

Tinka tau, jeigu:

 • Nori išgrynintų, patikrintų, veikiančių metodų, kaip planuotis metus, kad pasiektum tikslus
 • Sunku priimti sprendimus, nežinai, ko išties nori
 • Sprendimus nori užsibrėžti smagiai
 • Mėgsti tobulėti ir susipažinti su augančiais, panašiai mąstančiais žmonėmis
 • Būtų gerai išsilaisvinti iš susikurtų gyvenimo rėmų
 • Nori išsiaiškinti, kurios išmoktos mąstymo klaidos trukdo pasiekti, ko nori
 • Nori galų gale įgauti energijos ryškiam postūmiui į priekį

Kiekvienais metais investuoju dideles sumas į naujausių saviugdos metodų mokymąsi. Šįkart dalinsiuosi ne tik jau sukauptu bagažu, bet ir naujai parsivežtomis idėjomis iš JAV.

Tikrai kalbėsime / dirbsime su:

 • Būsenų treniruotėmis, emociniais poreikiais, kas leis suprasti, kodėl nesisekdavo pasiekti kai kurių rezultatų anksčiau ir kaip tai pataisyti.
 • Dr. L. Graves sąmoningumo lygių teorija. Ją perpratus atsiskleis, kuriuos kelius / sprendimus pasirinkus pajusite stipriausią augimą, postūmį. Ir dar atrasite daugiau vidinės ramybės dėl savo pasirinkimų.
 • Laiko ir gyvenimo planavimu. Ar žinote, kad laiko planavimas dažnai yra klaidinga koncepcija?
 • Naujai parvežtomis idėjomis iš vieno žinomiausių lektorių T.Robbins intensyviausio seminaro JAV „Date with Destiny“*.

* Visų šių dirbtuvių – seminaro idėja atsirado dėl mano įpročio grįžus iš intensyvių mokymų dalintis patirtimi, kol ji dar labai šviežia. Prieš dvejus metus su žmona grįžę iš šio seminaro padarėme pasidalinimą „Asmeninė tobulėjimo istorija: ko trenktis į JAV ir už seminarą mokėti 5000 Eur“ į kurį netyčia susirinko 300 žmonių.

Tik šįkart grįžęs noriu nerti gerokai giliau, ne tik pasidalinti įspūdžiais. Tuo labiau, kad sukauptas patikrintų žinių bagažas ir metų laikas diktuoja, jog reikia padėti sau ir kitiems pasiruošti „EFEKTYVIAM METŲ STARTUI“

Mūsų vidinį laikrodį aplinka veikia taip, jog metų pradžioje esame drąsesni kalbėti apie pokyčius ir naujas pradžias, todėl kviečiu pasinaudoti puikia proga ir sudalyvauti šiuose intensyviuose mokymuose!

Lauksiu. Dalinsiuosi. Apkabinsiu.
Nujaučiu, kad bus neįtikėtinai gerai!

Renginio informacija

Registracija:

Renginio data gali keistis:
9:00-10:00

Renginio laikas:
10:00-17:00

* jeigu atvyksite vėliau negu 10:00, tuomet rizikuojate ilgiau laukti registracijos eilėse ir praleisti renginio pradžią.

Kainos
array(4) {
 [0]=>
 array(24) {
  ["attributes"]=>
  array(1) {
   ["attribute_pa_mokejimai"]=>
   string(50) "vertybiu-savaitgalis-bilietas-asmeniui-195-eur-pvm"
  }
  ["availability_html"]=>
  string(0) ""
  ["backorders_allowed"]=>
  bool(false)
  ["dimensions"]=>
  array(3) {
   ["length"]=>
   string(0) ""
   ["width"]=>
   string(0) ""
   ["height"]=>
   string(0) ""
  }
  ["dimensions_html"]=>
  string(3) "N/A"
  ["display_price"]=>
  float(49)
  ["display_regular_price"]=>
  float(49)
  ["image"]=>
  array(15) {
   ["title"]=>
   string(28) "Efektyvus metų startas 2019"
   ["caption"]=>
   string(0) ""
   ["url"]=>
   bool(false)
   ["alt"]=>
   string(28) "Efektyvus metų startas 2019"
   ["src"]=>
   NULL
   ["srcset"]=>
   bool(false)
   ["sizes"]=>
   bool(false)
   ["full_src"]=>
   NULL
   ["full_src_w"]=>
   NULL
   ["full_src_h"]=>
   NULL
   ["thumb_src"]=>
   NULL
   ["thumb_src_w"]=>
   NULL
   ["thumb_src_h"]=>
   NULL
   ["src_w"]=>
   NULL
   ["src_h"]=>
   NULL
  }
  ["image_id"]=>
  string(0) ""
  ["is_downloadable"]=>
  bool(false)
  ["is_in_stock"]=>
  bool(true)
  ["is_purchasable"]=>
  bool(true)
  ["is_sold_individually"]=>
  string(2) "no"
  ["is_virtual"]=>
  bool(true)
  ["max_qty"]=>
  string(0) ""
  ["min_qty"]=>
  int(1)
  ["price_html"]=>
  string(145) "49.00"
  ["sku"]=>
  string(0) ""
  ["variation_description"]=>
  string(11) "

841

" ["variation_id"]=> int(1327) ["variation_is_active"]=> bool(true) ["variation_is_visible"]=> bool(true) ["weight"]=> string(0) "" ["weight_html"]=> string(3) "N/A" } [1]=> array(24) { ["attributes"]=> array(1) { ["attribute_pa_mokejimai"]=> string(35) "transliacija-efektyvus-metu-startas" } ["availability_html"]=> string(0) "" ["backorders_allowed"]=> bool(false) ["dimensions"]=> array(3) { ["length"]=> string(0) "" ["width"]=> string(0) "" ["height"]=> string(0) "" } ["dimensions_html"]=> string(3) "N/A" ["display_price"]=> float(49) ["display_regular_price"]=> float(49) ["image"]=> array(15) { ["title"]=> string(28) "Efektyvus metų startas 2019" ["caption"]=> string(0) "" ["url"]=> bool(false) ["alt"]=> string(28) "Efektyvus metų startas 2019" ["src"]=> NULL ["srcset"]=> bool(false) ["sizes"]=> bool(false) ["full_src"]=> NULL ["full_src_w"]=> NULL ["full_src_h"]=> NULL ["thumb_src"]=> NULL ["thumb_src_w"]=> NULL ["thumb_src_h"]=> NULL ["src_w"]=> NULL ["src_h"]=> NULL } ["image_id"]=> string(0) "" ["is_downloadable"]=> bool(false) ["is_in_stock"]=> bool(true) ["is_purchasable"]=> bool(true) ["is_sold_individually"]=> string(2) "no" ["is_virtual"]=> bool(true) ["max_qty"]=> string(0) "" ["min_qty"]=> int(1) ["price_html"]=> string(145) "49.00" ["sku"]=> string(0) "" ["variation_description"]=> string(11) "

978

" ["variation_id"]=> int(1326) ["variation_is_active"]=> bool(true) ["variation_is_visible"]=> bool(true) ["weight"]=> string(0) "" ["weight_html"]=> string(3) "N/A" } [2]=> array(24) { ["attributes"]=> array(1) { ["attribute_pa_mokejimai"]=> string(54) "seminaras-efektyvus-metu-startas-vip-bilietas-asmeniui" } ["availability_html"]=> string(0) "" ["backorders_allowed"]=> bool(false) ["dimensions"]=> array(3) { ["length"]=> string(0) "" ["width"]=> string(0) "" ["height"]=> string(0) "" } ["dimensions_html"]=> string(3) "N/A" ["display_price"]=> float(79) ["display_regular_price"]=> float(79) ["image"]=> array(15) { ["title"]=> string(28) "Efektyvus metų startas 2019" ["caption"]=> string(0) "" ["url"]=> bool(false) ["alt"]=> string(28) "Efektyvus metų startas 2019" ["src"]=> NULL ["srcset"]=> bool(false) ["sizes"]=> bool(false) ["full_src"]=> NULL ["full_src_w"]=> NULL ["full_src_h"]=> NULL ["thumb_src"]=> NULL ["thumb_src_w"]=> NULL ["thumb_src_h"]=> NULL ["src_w"]=> NULL ["src_h"]=> NULL } ["image_id"]=> string(0) "" ["is_downloadable"]=> bool(false) ["is_in_stock"]=> bool(true) ["is_purchasable"]=> bool(true) ["is_sold_individually"]=> string(2) "no" ["is_virtual"]=> bool(true) ["max_qty"]=> string(0) "" ["min_qty"]=> int(1) ["price_html"]=> string(145) "79.00" ["sku"]=> string(0) "" ["variation_description"]=> string(11) "

845

" ["variation_id"]=> int(1325) ["variation_is_active"]=> bool(true) ["variation_is_visible"]=> bool(true) ["weight"]=> string(0) "" ["weight_html"]=> string(3) "N/A" } [3]=> array(24) { ["attributes"]=> array(1) { ["attribute_pa_mokejimai"]=> string(55) "vertybiu-savaitgalis-elit-bilietas-asmeniui-697-eur-pvm" } ["availability_html"]=> string(0) "" ["backorders_allowed"]=> bool(false) ["dimensions"]=> array(3) { ["length"]=> string(0) "" ["width"]=> string(0) "" ["height"]=> string(0) "" } ["dimensions_html"]=> string(3) "N/A" ["display_price"]=> float(215) ["display_regular_price"]=> float(215) ["image"]=> array(15) { ["title"]=> string(28) "Efektyvus metų startas 2019" ["caption"]=> string(0) "" ["url"]=> bool(false) ["alt"]=> string(28) "Efektyvus metų startas 2019" ["src"]=> NULL ["srcset"]=> bool(false) ["sizes"]=> bool(false) ["full_src"]=> NULL ["full_src_w"]=> NULL ["full_src_h"]=> NULL ["thumb_src"]=> NULL ["thumb_src_w"]=> NULL ["thumb_src_h"]=> NULL ["src_w"]=> NULL ["src_h"]=> NULL } ["image_id"]=> string(0) "" ["is_downloadable"]=> bool(false) ["is_in_stock"]=> bool(true) ["is_purchasable"]=> bool(true) ["is_sold_individually"]=> string(2) "no" ["is_virtual"]=> bool(true) ["max_qty"]=> string(0) "" ["min_qty"]=> int(1) ["price_html"]=> string(146) "215.00" ["sku"]=> string(0) "" ["variation_description"]=> string(11) "

846

" ["variation_id"]=> int(1324) ["variation_is_active"]=> bool(true) ["variation_is_visible"]=> bool(true) ["weight"]=> string(0) "" ["weight_html"]=> string(3) "N/A" } }

Bilietas asmeniui

 • Išankstiniai bilietai, artėjant renginiui kainos kils.
49€ + PVM

Transliacija

 • Tiesioginė video transliacija + vaizdo įrašas iš praktinių dirbtuvių
49€ + PVM

VIP bilietas asmeniui

 • Speciali VIP automobilių parkavimo aikštelė
 • Atskira VIP registracija
 • Pirmos eilės
 • Pietūs renginio metu
79€ + PVM

ELIT bilietas asmeniui

 • Speciali VIP automobilių parkavimo aikštelė
 • Atskira VIP registracija
 • Pirmos eilės
 • Pietūs renginio metu
 • 2 val. SI (Strategic intervention) koučingo sesija su Arnu Markevičiumi! Laiką ir vietą reikia suderinti iš anksto.
215€ + PVM