MOTYVACINIAI MOKYMAI

Motyvacinis seminaras tavo mieste Vilniuje, Kaune.

Renginių sąrašas

 

 

 

Galbūt išklausius panašaus turinio mokymų ar perskaičius saviugdos knygų noras veikti ir siekti tikslų suveikė tik laikinai? Prie savo seno ir įprasto elgesio modelio grįžai labai greit? Motyvaciniai kursai nepadėjo?

Metodiškai sukurti motyvaciniai mokymai išugdo įgūdžius. Ištreniruoja gebėjimą sukaupti energiją tuomet, kai jos reikia. Šių mokymų metu ne tik gilinamės į dažniausias mąstymo klaidas trukdančius imtis veiksmų ir pasiekti tikslo, bet ir praktiškai mokomės, kaip jums gali padėti savęs pažinimas, emocijų valdymas, būsenų valdymas.  Tai nėra vien motyvacinės technikos – tai įrankiai padėsiantys imtis veiksmų tada, kai trūks energijos, tingėsite ar negalėsite prisiversti daryti veiklų, ilgajame laikotarpyje kuriančių prasmingą rezultatą.

 

 

Paprastai informacija, pasiekusi tik mūsų protą, bet nesuvirpinusi emocijų ir pasąmonės yra pamirštama labai greitai. Lygiai taip pat, kaip mokykloje išmoktos matematikos formulės ar upių ilgiai…

Pagrindinis dalykas, kurį turime pakeisti – žinias susieti su emocijomis ir įvesti į savo gyvenimą tobulėjimą skatinančius ritualus! Skamba magiškai? Tai nėra sudėtinga formulė, kurią išsprendus gyvenimas pasikeis. Taip pat tai nėra stebuklinga piliulė, kuri po valandos pakeis viską, ką tik panorėsi.

Aš puikiai žinau, ką reiškia gyventi užburtame įsitikinimų rate ir patirti tik tas pačias emocijas, todėl motyvacinis seminaras yra sukurtas pagal mao paties išbandytą, susistemintą ir praktiškai veikiančią medžiagą, kuri man tapo tramplinu į laimingesnį, rezultatyvesnį gyvenimą!

MOTYVACINIO SEMINARO metu visi kartu žengsime didelį žingsnį iš savo patogiosios komforto zonos tiesiai į nepažįstamų ir nepatirtų emocijų lauką, kur griausime senus įsitikinimus, analizuosime savo standartinius poelgius, kurie mums trukdo pasiekti naujų rezultatų, ieškosime motyvacijos savyje, kas leis gyventi drąsoje ir harmonijoje, mokysimės išgirsti save ir auginti vidinę energiją.