Vertybių savaitgalio savanorių ir asistentų mokymai

Green Park Hotel Vilnius | 2018 m. balandžio 7 d.

77 dienos
:
09 valandos
:
46 minutės
:
30 sekundės

Savanorių ir asistentų mokymai

Vertybių savaitgalis yra gilūs išgyvenimai ne tik dalyviams, bet ir tiems, kas prisideda prie transformacijų. Kartais, net gilesni.

Kartu su šia patirtimi tenka ir atsakomybė padėti žmonės būnant šalia, apkabinant, žinant praktikas, suteikiant tiek komforto, kiek įmanoma jautriausiomis seminaro akimirkomis.

Mokymai skirti tiems, kas nori gilintis į Vertybių savaitgalio metodus ir dinamiką, tam kad galėtų dalyvauti, kaip Savanoriai, Asistentai, Vyr. Asistentai ar net siekti Trenerio statuso dirbant su dalyvių iššūkiais. Dėl Vertybių savaitgalio kompleksiškumo, asmenys nepraėję Savanorių ir asistentų mokymų negali būti atrinkti šioms rolėms. Nors net ir praėjus mokymus yra daroma atranka ir testas, kurioje pozicijoje galite dugiausiai padėti kitiems ir sau. Svarbiausias kriterijus yra aiškus supratimas, kaip ir kokie pokyčiai vyksta Vertybių savaitgalyje ir motyvacija bendram tikslui – padėti žmonėms įveikti savo iššūkius.

Savanorių ir asistentų mokymai padės:

 • Suprasti, kaip vyksta bei kas lemia žmogaus pokyčius savaitgalio metu.
 • Išmokti metodų, kaip padėti žmogui, susidūrusiam su iššūkiu, taip, kad neperimtum jo atsakomybės.
 • Mažesnėje, intymesnėje auditorijoje pasigilinti į savo senuosius pirminius klausimus, emocinius poreikius ir vertybes, nes dirbsime padėdami vieni kitiems dar aiškiau save pažinti.
 • Surasti bendraminčių, turinčių panašią gyvenimo viziją.
 • Ir, aišku, susipažinti su pagalbos Vertybių savaitgalyje taisyklėmis.

Kaip matote iš aprašymo, kartais net ir nežinant ar norite asistuoti verta dalyvauti šiuose mokymuose tam, kad dar giliau pažintumėte save arba prieš dalyvaujant Vertybių savaitgalyje antrąkart. Išties neretas atvejis, kad žmogus po Savanorių ir asistentų mokymų nusprendžia, kad jis dar nenori padėti, o nori tiesiog pakartoti savaitgalio patirtį. Įprastai, net rekomenduojama yra rinktis šiuos mokymus, jei nežinai, ar nori antrą kartą dalyvauti Vertybių savaitgalyje (po jų būna labai lengva nuspręsti).

Praėjus mokymus ir patekus tarp Savanorių, Asistentų, Vyr. asistentų, dalyvavimas Vertybių savaitgalyje nekainuoja ir dar papildomai suteikiamas maitinimas, marškinėliai.

Atlygis yra mokamas tik Vyr. Asistentams, kurie yra dalyvavę šiuose mokymuose ne kartą ir jau yra buvę Asistentais anksčiau.

Buvimas Savanoriu, Asistentu, ar Vyr. asistentu yra labai praturtinanti patirtis, tačiau tikrai nėra lengva. Tad laukiame čia norinčių išties dirbti ne tik su kitais, bet ir su savimi.

Renginio informacija

Registracija:

Balandžio 7d., šeštadienis:
10:00 - 19:00

Kainos
array(2) {
 [0]=>
 array(24) {
  ["attributes"]=>
  array(1) {
   ["attribute_pa_mokejimai"]=>
   string(44) "savanoriu-asistentu-mokymai-bilietas-asmeniu"
  }
  ["availability_html"]=>
  string(0) ""
  ["backorders_allowed"]=>
  bool(false)
  ["dimensions"]=>
  array(3) {
   ["length"]=>
   string(0) ""
   ["width"]=>
   string(0) ""
   ["height"]=>
   string(0) ""
  }
  ["dimensions_html"]=>
  string(3) "N/A"
  ["display_price"]=>
  float(69)
  ["display_regular_price"]=>
  float(69)
  ["image"]=>
  array(15) {
   ["title"]=>
   string(54) "Vertybių savaitgalio savanorių ir asistentų mokymai"
   ["caption"]=>
   string(0) ""
   ["url"]=>
   bool(false)
   ["alt"]=>
   string(54) "Vertybių savaitgalio savanorių ir asistentų mokymai"
   ["src"]=>
   NULL
   ["srcset"]=>
   bool(false)
   ["sizes"]=>
   bool(false)
   ["full_src"]=>
   NULL
   ["full_src_w"]=>
   NULL
   ["full_src_h"]=>
   NULL
   ["thumb_src"]=>
   NULL
   ["thumb_src_w"]=>
   NULL
   ["thumb_src_h"]=>
   NULL
   ["src_w"]=>
   NULL
   ["src_h"]=>
   NULL
  }
  ["image_id"]=>
  string(0) ""
  ["is_downloadable"]=>
  bool(false)
  ["is_in_stock"]=>
  bool(true)
  ["is_purchasable"]=>
  bool(true)
  ["is_sold_individually"]=>
  string(2) "no"
  ["is_virtual"]=>
  bool(true)
  ["max_qty"]=>
  string(0) ""
  ["min_qty"]=>
  int(1)
  ["price_html"]=>
  string(145) "69.00"
  ["sku"]=>
  string(0) ""
  ["variation_description"]=>
  string(13) "

10495

" ["variation_id"]=> int(10498) ["variation_is_active"]=> bool(true) ["variation_is_visible"]=> bool(true) ["weight"]=> string(0) "" ["weight_html"]=> string(3) "N/A" } [1]=> array(24) { ["attributes"]=> array(1) { ["attribute_pa_mokejimai"]=> string(44) "savanoriu-asistentu-mokymai-bilietas-asmeniu" } ["availability_html"]=> string(0) "" ["backorders_allowed"]=> bool(false) ["dimensions"]=> array(3) { ["length"]=> string(0) "" ["width"]=> string(0) "" ["height"]=> string(0) "" } ["dimensions_html"]=> string(3) "N/A" ["display_price"]=> float(24) ["display_regular_price"]=> float(24) ["image"]=> array(15) { ["title"]=> string(54) "Vertybių savaitgalio savanorių ir asistentų mokymai" ["caption"]=> string(0) "" ["url"]=> bool(false) ["alt"]=> string(54) "Vertybių savaitgalio savanorių ir asistentų mokymai" ["src"]=> NULL ["srcset"]=> bool(false) ["sizes"]=> bool(false) ["full_src"]=> NULL ["full_src_w"]=> NULL ["full_src_h"]=> NULL ["thumb_src"]=> NULL ["thumb_src_w"]=> NULL ["thumb_src_h"]=> NULL ["src_w"]=> NULL ["src_h"]=> NULL } ["image_id"]=> string(0) "" ["is_downloadable"]=> bool(false) ["is_in_stock"]=> bool(true) ["is_purchasable"]=> bool(true) ["is_sold_individually"]=> string(2) "no" ["is_virtual"]=> bool(true) ["max_qty"]=> string(0) "" ["min_qty"]=> int(1) ["price_html"]=> string(145) "24.00" ["sku"]=> string(0) "" ["variation_description"]=> string(14) "

I10495

" ["variation_id"]=> int(10501) ["variation_is_active"]=> bool(true) ["variation_is_visible"]=> bool(true) ["weight"]=> string(0) "" ["weight_html"]=> string(3) "N/A" } }

Bilietas asmeniui

  Bilietas išsimokėtinai
  Bilietas asmeniui
3 x 24€ + PVM