VERTYBIŲ SAVAITGALIS

Vertybių ir savęs pažinimo savaitgalis. 2019 birželio 7 - 9 d.

Renginių sąrašas

Apie ką šis savaitgalis?

 

 

EMOCINIŲ POREIKIŲ PRIORITETAS

Nusistatysite, kurie iš emocinių poreikių dominuoja ir kaip tai lemia kiekvieną sprendimą ir veiksmą Jūsų gyvenime. Sužinosite dar vieną paslaptį – kaip galima keisti emocinių poreikių svarbą gyvenime.

PIRMINIS KLAUSIMAS

Sužinosite, koks pirminis klausimas kontroliuodavo Jūsų sprendimus dažnose situacijose ir, žinoma, kaip jį pakeisti nauju – sustiprinančiu ir padedančiu išgyventi sunkumus.

GYVENIMO TAISYKLĖS

Pamatysite, kad turime galybę taisyklių, kurios padaro mus nelaimingus (-as), ir turime ryškiai per mažai tų, kurios mus pakylėja. Reikės purvino atvirumo su savimi, bet keisime tai. Ypatingu būdu.

 

KĄ man suteiks šis savaitgalis?

 


Vertybės yra per daug nuvalkiotas žodis šiuolaikiniame saviugdos pasaulyje. Visi mes norėtume būti sveiki, dori, turėti šeimą. Na gerai, dauguma. Tačiau tai, kas kiekvienam iš mūsų yra šeima (ar kita vertybė) – skiriasi. Vienam užtenka turėti, kuo rūpintis. Kitam – antra pusė turi būti ne tik tam tikrų išmatavimų, bet dar purvino puodelio nestatyti ne vietoje, kitaip tobulos šeimos paveikslas griūva. Žinoma, šiek tiek šaržuoju, nes šiuo atveju lyg ir „nereikšminga“ taisyklė.

Tačiau daugelis jų yra žymiai skausmingesnės, susijusios su tuo, kaip kiti turi elgtis, kas turi įvykti, ar net tai, kaip žmonės turėtų reaguoti į mus, kad būtume laimingi. Taisyklės – tai, ką mes turėtume pažinti savyje. Skambės iššaukiančiai, bet dar nesu matęs žmogaus, kuris tikrai pažinęs save norėtų visas taisykles pasilikti ir nieko nekeisti. Kodėl?

 

 

Bloga žinia. Taisyklės, kad ir kaip būtų keista ar liūdna, beveik visos yra primestos iš mūsų emocinių išgyvenimų, patirčių, aplinkos, edukacijos ir t.t. Dažnas mūsų niekada nesame atsidarę tos vidinės vertybių „spintos“, kur pamatytume, kokių emocinių būsenų mes siekiame, kokių bet kokia kaina vengiame. Keista, nes ten beveik viską sudėjo kiti ir mes leidžiame tam likti. Liūdna, nes tai veda prie vidinių konfliktų ir užkertą kelią laimei.

 

Gera žinia. Šią “spintą” galime atsidaryti, pasižiūrėti, kas ir kodėl ten yra, ką tai mums duoda bei sąmoningai nuspręsti, ką mes ten norime turėti. Tai nėra lengva, net su metodika dirbant reikalauja daug pastangų (vis dėlto turime keliasdešimties metų bagažą ten), tačiau įmanoma. Daugiau nei įmanoma – manau, būtina! Ne šiaip sau naudoju “spintos” analogiją. Juk jei turėtumėte rūbų spintą, kurioje garderobą Jums keliasdešimt metų būtų dėję kiti (ne visi norėdami, kad būtumėte gražūs), tikrai norėtumėte dalies atsikratyti ir atsinaujinti, tiesa? Būtent apie tai yra šis patyrimų savaitgalis.

 

 

Svarbiausia – nuspręsti, kur mes norime judėti ir SĄMONINGAI pasirinkti savo gyvenimo taisykles. Toks šio savaitgalio tikslas ir jis įmanomas tik su labai intensyvia mokymų metodika, kurios mokausi iš vieno žinomiausių pasaulio lektorių – Tony Robbins ir psichoteraupetės Cloe Madanes.

Būtent dėl šios mokymų metodikos jie trunka tiek ilgai – tris dienas. Daugiau nei 30 val. darbo, tad jei pasiryšite dalyvauti – pasiryšite ir intensyviam bei nenutrūkstamam darbui su savimi. Absoliučiai neįmanoma aprašyti patyrimų, kuriuos išgyvensite, nes esame individualūs. Aš būsiu tik gidas. Gidas paprastų praktikų, kurias sudėjus į visumą gims nepamirštamas pažinimas savęs ir galimybė sąmoningai spręsti, kur norite judėti.

AR MAN VERTA DALYVAUTI?


 

Atsakyti, žinoma, galite tik Jūs. Galime tik patarti, kada verta, o kuomet ne. Norime, kad mokymuose dalyvautų tik motyvuoti asmenys, nes darbas asmeniškomis temomis reikalauja visiško pasitikėjimo ne tik lektoriumi, bet ir aplinka.

 

Greičiausiai sugebėtume Jus atkalbėti nuo dalyvavimo, jei:

 

  • Norite, kad pokyčiai Jūsų gyvenime tiesiog įvyktų (be Jūsų įsikišimo).
  • Vengiate gilintis į save ir pažinti, iš kur kyla destrukcija ar sabotažas Jūsų gyvenime.
  • Manote, kad nesate pasiruošę dvi dienas intensyviai su savimi dirbti.
  • Arba tiesiog esate visiškai laimingi.

Tačiau, jeigu:

 

  • Norite dažniau Jaustis laimingi ir esate pasiryžę dėl to dirbti 30 val.
  • Ilgai ieškote atsakymų apie save ir nerandate.
  • Visai neseniai pradėjote domėtis saviugda ir norite išskirtinių pokyčių.
  • Jaučiate, kad galite pasiekti daugiau, tačiau kažkas nuolatos stabdo.
  • Tiesiog norite geriau jaustis kasdien ir labiau save pažinti.

 

Dalyvaukite, net jei šiek tiek baisu.

Metodika, įrankiai ir praktikos išmoktos per savaitgalį yra dovana visam Jūsų likusiam gyvenimui!