VERTYBIŲ SAVAITGALIS

Vertybių ir savęs pažinimo savaitgalis. 2019 birželio 7 - 9 d.

Renginių sąrašas

 

 

 

Tai savaitgalis, skirtas atsikratyti dalies vidinių konfliktų, trukdančių judėti ten, kur iš tiesų norime. Ko vertas vien jau pabuvimas su savimi – iš tiesų su SAVIMI – 30 val. iš eilės, jau nekalbant apie praktikas ir metodikas, kurių išmoksite. Išskirtinė patirtis.

 

Kam skirta?

 

Mes negalime išspręsti visų problemų, bet galime suteikti įrankių, kuriais teks dirbti pačiam.

Turime įvairių atsiliepimų. Dalyviai sugebėjo pakeisti santykius, pasiekti norimus rezultatus, išspręsti darbinius iššūkius, susitvarkyti su vidiniu nerimu.

BET Jūs turite išsirinkti su kuo dirbsite. Visko iškart išspręsti neįmanoma.

 

  

KaS YRA VIDINIAI KONFLIKTAI?

 

Pirmuosius 7-8 mūsų gyvenimo metus, smegenys būna plastiškos. Tai reiškia, kad labai lengvai mokosi taisykles, kuriomis vadovausis visą likusį gyvenimą. Kas galima, ko nederėtų, kaip užmezgamos draugystės, dėl ko pykstama ir begalė kitų. Kiekvienas turime savo įsivaizdavimą.

Savo susikurtas gyvenimo taisykles mes galime suvokti, galime nesuvokti, tačiau jos vis tiek veikia kasdienius mūsų sprendimus, elgesį, pasitenkinimo jausmą. Lygiai taip pat mes galime suvokti arba neturėti supratimo apie konfliktus, egzistuojančius tarp mūsų turimų taisyklių. Būtent vidiniai konfliktai dažniausiai mus stabdo nuo gyvenimo, kurio išties norime.

Pripažinimas, kad turi iššūkį, jau yra pirmasis žingsnis link sprendimo.

 

 

 

Gyvenimo taisykles įmanoma pakeisti. O tai reiškia ir išspręsti vidinius konfliktus. Tiesiog suaugusiajam reikia labai stiprių emocinių įvykių tam pasiekti (kartais gyvenimo krizės ar traumos keičia mūsų gyvenima). Gerai, kad įmanoma tą patį efektą pasiekti ir sąmoningai, nelaukiant negandų. Reikia tik daug pastangų ir nuoseklaus metodiško darbo su savimi. Tačiau toliau esančiame video galite pamatyti, kad kartais tai nėra lengva.

 


 

KĄ man suteiks šis savaitgalis?

 

AR MAN VERTA DALYVAUTI?


Atsakyti, žinoma, galite tik Jūs. Galime tik patarti, kada verta, o kuomet ne. Norime, kad mokymuose dalyvautų tik motyvuoti asmenys, nes darbas asmeniškomis temomis reikalauja visiško pasitikėjimo ne tik lektoriumi, bet ir aplinka.

 

 

Ar vertybės tikrai svarbu?


Vertybės yra per daug nuvalkiotas žodis šiuolakiniame saviugdos pasaulyje. Visi mes norėtume būti sveiki, dori, turėti šeimą. Na gerai, dauguma. Tačiau tai, kas kiekvienam iš mūsų yra šeima (ar kita vertybė) – skiriasi. Vienam užtenka turėti, kuo rūpintis. Kitam – antra pusė turi būti ne tik tam tikrų išmatavimų, bet dar purvino puodelio nestatyti ne vietoje, kitaip tobulos šeimos paveikslas griūva. Žinoma, šiek tiek šaržuoju, nes šiuo atveju lyg ir „nereikšminga“ taisyklė.

Tačiau daugelis jų yra žymiai skausmingesnės, susijusios su tuo, kaip kiti turi elgtis, kas turi įvykti, ar net tai, kaip žmonės turėtų reaguoti į mus, kad būtume laimingi. Taisyklės – tai, ką mes turėtume pažinti savyje. Skambės iššaukiančiai, bet dar nesu matęs žmogaus, kuris tikrai pažinęs save norėtų visas taisykles pasilikti ir nieko nekeisti.

Svarbiausia – nuspręsti, kur mes norime judėti ir SĄMONINGAI pasirinkti savo gyvenimo taisykles. Toks šio savaitgalio tikslas ir jis įmanomas tik su labai intensyvia mokymų metodika, kurios mokausi iš vieno žinomiausių pasaulio lektorių – Tony Robbins ir psichoteraupetės Cloe Madanes.

Būtent dėl šios mokymų metodikos jie trunka tiek ilgai – dvi su puse paros,  viso 30 val., tad jei pasirįšite dalyvauti – kitų planų savaitgaliui neturėkite. Absoliučiai neįmanoma aprašyti patyrimų, kuriuos išgyvensite, nes esame individualūs. Aš būsiu tik gidas. Gidas paprastų praktikų, kurias sudėjus į visumą gims nepamirštamas pažinimas savęs ir galimybė sąmoningai spręsti, kur norite judėti. 

Vykti vienam ar su antrąja puse?


Iš tiesų labai didelio skirtumo nėra, nes Vertybių savaitgalis suprojektuotas dirbti su savimi. Tai reiškia, kad net ir atvykus su antra puse, draugu, drauge, kolegomis, mes tikslingai Jus išskiriame ir persodiname ten, kur (idealiu atveju) net nematytumėte savo pažįstamų veidų. Kodėl? Norint pažinti savo vidų, tenka prisiminti ir ne pačias geriausias savo patirtis, o tą žymiai lengviau daryti su nepažįstamais. Patikėkite, net jeigu dabar taip negalvojate. Šimtai dalyvių yra dėkoję už tai, kad galėjo trumpam atsisikirti nuo pažįstamų ir pasinerti į save. Pagalvokite, ar tikrai labai norėtumėte, kad per petį matytų Jūsų užrašus apie giliausias baimes ar baksnotų į šoną sakydami „paklausyk“. Taigi renginyje, jei atvyksite dviese pasimatysite per pertraukas ir vakarais.

Iš kitos pusės, labai smagu po renginio palaikyti vienas kito transformacijas. Pasidaro lengviau taikyti išmoktas metodikas, naudoti emocinius įrankius. Tačiau jokiu būdu nereikia versti vykti, jei artimieji ar antra pusė nenori. Tuomet žymiai geriau pradėti nuo asmeninių pokyčių ir leisti jiems atrasti savo augimo būdą (dažnai vėliau patiems smalsu pasidaro).

 

Ar galėsiu atsiverti tarp tiek daug nepažįstamų žmonių?


Tai, kad sunku atsiverti nepažįstamiems yra vienas pirmų blokų, kuriuos Vertybių savaitgalyje sugriausime.

Mėgstame sakyti, kad kuo nejaukiau yra pradžioje, tuo didesnių rezultatų pasiekiate. Būtent bendraudami su nepažįstamais neturime saugumo kaukių, mums nereikia jiems įtikti ir patikti. Galime nesijaudinti, kad tai kažkaip paveiks mūsų santykius. Kadangi viena pagrindinių renginio taisyklių yra konfidencialumas, visos istorijos, kurios yra papasakojamos lieka tik ten.

Pradžioje tikrai sunku tuo patikėti, tačiau viena dažniausių reakcijų po renginio yra nuostaba ir padėka už galimybę atsiskirti nuo pažįstamų ir pasinerti į save.

 

Ar man reikia pasiruošti tokiai patirčiai?


Prie šio projekto dirba keliasdešimt žmonių, tam, kad būtume pasiruošę globoti Jus kiekviename žingsnyje – nuo sprendimo dalyvauti, iki pat renginio pabaigos ir net toliau. Visu tuo laikotarpiu rūpinamės, kad patirtis Jums būtų naudinga. Todėl ne tik paruošiame Jus (prieš renginį vyksta uždari vebinarai), bet ir darome testus, padedančius geriau pažinti savo emocines ir socialines stiprybes, iššūkius.

Todėl atskirai patiems šiai patirčiai specialiai ruoštis nereikia. Svarbu būti gerai fiziškai pailsėjus, o visa metodika yra suprojektuota taip, kad ją galėtų atlikti ir saviugdos keliu einantys, ir niekad neturėję panašių patirčių.

Dalyvių atsiliepimai apie pagalbą jiems renginio metu:

 

Ar aš praeisiu atranką?


Kiekvienam Vertybių savaitgalio dalyviui esame paruošę išsamų emocinių kompetencijų testą, skirtą savęs pažinimui. Šis testas yra konfidencialus ir leidžia kiekvienam pažvelgti į save iš šono dar iki renginio, bei mums padeda nustatyti ar toks mokymos būdas Jūsų atveju bus efektyvus. Kartais įžvelgiame, kad užsiregistravusiam žmogui geriau nedalyvauti renginyje, nes dabar tokia patirtis nebus labi naudinga. Tokiu atveju mes komunikuojame ir ieškome būdo, kaip nukreipti Jums labiausiai tinkamu augimo keliu.

 

 

Ar savaitgalio efektas išlieka?


 

Kodėl ši patirtis trunka net 30 val.?


Ilgalaikis gilus pasinėrimas į vieną temą (šiuo atveju – savęs pažinimą) suteikia galimybę pasiekti itin gilias patirtis, keičiančias mūsų įsitikinimus. Visiškas pasinėrimas, nuolatinis sąmoningas būsenų keitimas ir nuovargis, leidžia nusiimti daugelį kaukių ir išgirsti savo tikruosius troškimus bei baimes, kuriuos daugelis mūsų esame paslėpę ar giliai užspaudę. Juk labai lengva būti su šypsenos kauke tik atėjus į mokymus iš ryto, tačiau bėgant valandoms vis lengviau darosi atskleisti tikrąjį save. Ne kitiems – sau.

Pagalvokite, ko vertas vien pabuvimas su savimi, iš tiesų su savimi, 30 valandų iš eilės? O pridėjus prie to savęs pažinimo metodikas dalyviai pasiekia juos pačius stebinančių rezultatų. Supraskite teisingai, mes atliekame tik gido funkciją, parodydami, kokią įspūdingą galią – nuspręsti, kaip nori gyventi – turi kiekvienas mūsų.

 

Apgyvendinimas, atvykimas, maitinimas


Į renginio kainą apgyvendinimas nėra įskaičiuotas, tačiau renginio dalyviams esame suderinę išskirtines kainas viešbučiuose. Pagal jūsų lūkesčius, galite rinktis gyventi viešbutyje Grand Resort, arba Green Park hotel. Renginio dalyviams skirtoje grupėje galite rasti kambarioką ir pasidalinti kaštus (nakvynės kaina nuo 18 eurų asmeniui).

Atvykstančius iš kitų miestų skatiname renginio dalyviams skirtoje grupėje rasti kelionės draugą. Renginio viešbutis yra šalia Vilniaus, greitkelyje, tad nuogąstaujantiems dėl vairavimo Vilniuje – jums tikrai nereikės pasiekti miesto.

Pietus ir užkandžius galite įsigyti atvykę renginio dieną. Pietaujame visi bendrai, viešbučio restorane (švediškas stalas, 15 eurų/pietūs). Pertraukėlių metu veikia baras, kur galima įsigyti įvairių užkandžių, tačiau mėgstamiausiais užkandžiais rekomenduojame pasirūpinti iš anksto. Vandeniu pasirūpiname mes, tik galite turėti mėgstamą gertuvę!

Dėl visų iškilusių techninių klausimų drąsiai kreipkitės, esam pasiruošę juos išspręsti!

 

Ar Vertybių savaitgalis gali padėti nuo depresijos ar psichologinių ligų kenčiantiems žmonėms?


Vertybių savaitgalis nėra skirtas psichologinių iššūkių gydymui. Šis patyrimas padeda dalyviams stipriau pažinti save, sąmoningai nuspręsti gyvenimo kryptį ir suteikia įrankių, kaip efektyviau įgyvendinti tokius pokyčius, kurių išties trokštame. Tai yra būdas pagerinti savo gyvenimo kokybę, išskirtinai leidžiant laiką.

Jei nesate tikri, ar jums verta dalyvauti Vertybių savaitgalyje – tam esame paruošę emocinių kompetencijų testą, kuris padės įvertinti ar šiuo metu dalyvavimas seminare jums būtų naudingas.

 

O jeigu aš laimingas?


Jei nejauti poreikio pažinti save geriau, jei neturi nei vieno neraminančio klausimo ir tavęs nedomina saviugdos kelias, gali būti, jog dalyvauti renginyje neverta.

Vertybių savaitgalis yra skirtas pagerinti emocinę gyvenimo kokybę, atrasti daugiau prasmės kasdieninėje veikloje, išsiugdyti gebėjimą dar dažniau džiaugtis aplinkybėmis. Saviugdos kelias yra skirtas kiekvienam, norinčiam plėsti savo laimės ribas kasdienybėje, tobulėti ir augti.

 

 

 

Kaina?


Esame tikri šio patyrimo nauda Jums. Tačiau jei sudalyvavę visame renginyje iki pabaigos, jūs nuspręsite ir sekmadienio vakarą priėję prie kolektyvo narių pasakysite, jog mokymai buvo neverti jūsų pinigų ir laiko, grąžinsite dalomąją medžiagą – mes esame pasirengę grąžinti jums visus sumokėtus pinigus ne tik už Vertybių savaitgalį, bet ir kelionės (tik Lietuvoje) bei nakvynės išlaidas.

 

 

  

Noriu, bet negaliu sau to leisti…


Norite, bet negalite sau leisti?

Atkreipkite dėmesį, kad sudarėme galimybę mokėti dalimis. Negalime rengti mokymų nemokamai, tačiau stengiamės, kad visi norintys galėtų patirti šias praktikas.

Parašykite savo motyvaciją arnas@arnasmarkevicius.lt. Galbūt padėsime išskaidydami mokėjimus mažesnėmis dalimis ar rasdami kitą išeitį. Noriu, kad galimybę dalyvauti turėtų visi, kas yra pasiryžę keistis.

 

 

Vis dar dvejoji?

300+ dalyvių atsiliepimai ir emocijos, kurie padės tau apsispręsti.