KOUČINGAS

Asmeninis Strategic Intervention © koučingas

Kodėl pasirinkau koučingo studijas?

 

“Patogūs sprendimai kuria sunkų gyvenimą. Sunkūs – lengvą.” Retai ryžtamės patys, be išorinio postūmio rinktis nepatogius sprendimus. Nors žinome, kad jau seniai reikėjo.

Dar sunkiau ryžtis, kai net nežinome, kokie tie sunkūs sprendimai, galintys palengvinti Jūsų kasdienybę. Atsakymai tikrai yra. Juk yra žmonių, sugebėjusių palengvinti savo gyvenimą.

 

Būtent todėl pradėjau koučingo studijas. Turėjau asmeninės patirties, kaip spręsti kai kuriuos gyvenimo iššūkius, tačiau nežinojau, kaip ją perduoti kitiems, kad padėtų.

 

Aplinkiniai pradėjo klausti, ieškoti atsakymų, kaip mums su Dovile pavyko išlipti iš didžiulės santykių krizės, atsiimti skyrybų dokumentus ir mėgautis stipresniu ryšiu nei santykių pradžioje? Kaip man pavyko pasiekti proveržį veikloje ir per metus pasiekti didesnį pajamų augimą, nei per dešimtmetį prieš tai?

 

 

 

Ar gali padėti asmeninio efektyvumo koučingas? Santykių konsultacijos? Sunkiausiu periodu man padėjo būtent koučingas. Dr. Cloe Madanes filmuotos edukacinės intervencijos ir Tony Robbins mokymai pakeitė mano gyvenimą. Pirmiausia todėl, kad jie jau buvo išsprendę iššūkius, su kuriais kovojau aš. Antra, nes jų naudojama Strateginės intervencijos (Strategic intervention ©)  metodika buvo labai konkreti ir logiška.

 

Natūralus mano sprendimas buvo pradėti gilintis pačiam. Studijuoti, kaip padėti kitiems.

 

Dabar iš klientų rezultatų matau – konstruktyvi pagalba iš išorės padeda. Tik vienu atveju reikalingos asmeninio efektyvumo konsultacijos ar verslo konsultacijos, kitu atveju –  santykių koučingas.

 

Įdomiausia, kad nežinome iš anksto, ko reikia. Rezultatų koučingas gali būti tikslas, tačiau visuomet susitikę aiškinamės vidinius konfliktus ir neretai paaiškėja, kad santykiai yra ta tema, kuria dirbsime. Kad ten gimsta neigiamos pasekmės. Kad vyriškumo konsultacijos ar moteriškumo konsultacijos gali suteikti daug daugiau vidinės ramybės,  nei efektyvumo strategijų žinojimas. Kartais būna atvirkščiai verslo koučingas tampa mūsų pagrindiniu darbu.

 

Bet kokiu atveju, visa tai telpa į Strateginės intervencijos koučingo rėmus. Šis būdas skiriasi tuo, kad ne vien klausomasi ir klausiama kliento, bet ir perduodamos pagrindinės veikimo strategijos, padedančios susikurti norimus rezultatus.

 

Pabaigai, man visuomet svarbiausia buvo, kad koučeris būtų pasiekęs rezultatų, kurių noriu. Todėl ir Jūs kreipkitės tik tuo atveju, jei jaučiate, kad mano gyvenimo būdas, vertybės, artimi tam, ko norite ar nepavyksta pasiekti patiems.

Norėdami pasiteirauti dėl asmeninio koučingo, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

mokymai@tripleo.lt
+370 649 44499

1 val.

250€ + PVM

9 val.

2000€ + PVM

20 val.

3000€ + PVM