PARDAVIMAI, DERYBOS

Komunikacijos menas efektyviems pardavimas.  Mokymai, kursai apie pardavimus leis keisti esamą situaciją ir atpažinti bei suprasti esmines pardavimo ar derybų proceso klaidas, o inovatyvios technikos dėka, gausite rezultatus, kurių galbūt net nesitikėjote.

RENGINIŲ SĄRAŠAS

KURSAI INTERNETU 📹

PARDUOK. Lengviau. Daugiau. Kokybiškiau | online

Turbūt jau pastebėjote, kad nuolat kaupiama teorija ne visada duoda produktyvius rezultatus. Klasikiniai pardavimų seminarai, įkvepia darbuotojus dažniausiai tik trumpam laiko tarpui. Pardavėjai, pradėję taikyti gautą informaciją ir negavę greitų rezultatų arba susidūrę su kažkokiomis kliūtimis, vėl praranda motyvaciją. Tuomet nusprendžiame, kad mokymai verslui nepadeda, nes darbuotojai grįžta prie įprastinių pardavimo technikų su klientais.

Daugumai jau ne paslaptis, kad norint sudominti pirkėją, pirmiausia reikia jo klausytis, suprasti poreikius, o savo paslaugą ar prekę siūlyti kaip problemos sprendimą, kurio klientui jau seniai reikėjo. Tačiau pardavimų kursai ar verslo mokymai nebus veiksmingi, jeigu pardavėjas nesugebės išlaikyti ir panaudoti savo pozityvios energijos reikiamo kiekio bei netikės tuo, ką siūlo.

Pardavimų mokymai leis keisti esamą situaciją ir atpažinti bei suprasti esmines pardavimo proceso klaidas, o inovatyvios technikos dėka, gausite rezultatus, kurių galbūt net nesitikėjote.

Turiu iš anksto jus įspėti, pardavimų metodikų mokymai nėra lengvi – nebus patogu. Žmonės turi išeiti iš komforto zonos bei susidurti akis į akį su savo baimėmis, įpročiais, įsitikinimais, kurie iki šiol jiems daug rezultatų nesukūrė.

Nesvarbu ar esate vadovas, ar darbuotojas, atvirieji mokymai skirti visiems, norintiems ne tik siekti geresnių finansinių rezultatų, bet ir pakeisti savo pačių asmeninę gyvenimo kokybę.

Išoriniai mokymai arba vieši mokymai gali būti sprendimas, padėsiantis išauginti įmonės rezultatus skiriant ženkliai mažiau resursų.