MOKYMAI ĮMONĖMS

Vidiniai, atviri mokymai gyvai ar internetu, praktinės dirbtuvės. 

Dažnai vadovai, atsakingi už darbuotojų ir jų kompetencijų ugdymą, pasimeta tarp gausybės jiems siūlomų įrankių. Pranešimai konferencijose siūlo koncentruotis į motyvacinės sistemos bei darbuotojų motyvavimo svarbą, konsultacinių kompanijų siūlomi tęstiniai mokymai pristatomi kaip raktas į sėkmę, darbuotojų ugdymas ir jo svarba bei komandos komunikacijos mokymai įvairiuose straipsniuose, verslo žurnaluose ir informaciniuose portaluose įvardijami kaip neatsiejama kiekvienos įmonės augimo dalis.

KAIP ŽINOTI, KOKIUS MOKYMUS, SEMINARUS, KURSUS AR KOMANDOS FORMAVIMO ĮRANKIUS PASIRINKTI, KAD PASIEKTUMĖTE BŪTENT JŪSŲ ĮMONEI REIKALINGŲ REZULTATŲ?

Arnas Mackevičius, pats dešimtmetį ėjęs klaidų keliu ir galiausiai atradęs sėkmės formulę, kaip tinkamai parinkti vidiniai mokymai, seminarai ir kursai gali padidinti ne tik darbuotojų motyvaciją, bet ir visos komandos darbo našumą bei įmonės augimą, mielai dalinasi su Jumis savo patirtimi.

Svarbiausia, anot Arno, yra suprasti, jog įmonė yra sistema. O sistema puikiai veikia tuomet, kai sklandžiai dirba visos jos grandys. 

Mes galime turėt puikų produktą ar paslaugą, idealiai valdyti įmonės finansus ir kurti ateities strategijas ir vizijas, tačiau jei nepasirūpinsime komandos, kuri vykdo visus įmonėje vykstančius procesus kompetencijų ir įgūdžių kėlimu bei motyvacijos ugdymu, toli tikrai nenukeliausime. Kiekviena įmonė – individualus mechanizmas, o kiekvienas įmonės darbuotojas – dar individualesnė to mechanizmo dalis, todėl itin svarbu tinkamai identifikuoti, kaip priversti tą mechanizmą dirbti nepriekaištingai kaip šveicariškas laikrodis. Savarankiškai tai padaryti gali būti keblu, todėl kaip į atitinkamą poziciją įmonės nori samdyti geriausius specialistus, taip ir vidinių įmonių mokymai, darbuotojų ugdymo ir motyvacinės sistemos diegimo procesai įmonėje turi būti patikėti geriausiai šį darbą išmanantiems specialistams.

Mūsų įmonės organizuojami darbuotojų mokymai visuomet bus adaptuoti prie Jūsų įmonės poreikių ir orientuoti į ilgalaikę naudą.

Jeigu Jūsų įmonę domina darbuotojų asmeninio efektyvumo ugdymas, pardavimų įgūdžių tobulinimas ir jų motyvacijos kėlimas, susisiekite su mumis.