Ar žinote, kokios antros pusės reakcijos yra instinktyvios, o kurias sukeliate Jūs?

| 2020 m. liepos 17 d.

Instinktai yra atsiradę tam, kad žmogus, sugebėtų išgyventi visuomenėje. Yra skaičiuojama įvairiai, bet apie 1,8 mln žmogus vystėsi toks, koks yra dabar. Per tą 1,8 mln metų, žmogus gyveno olose, urvuose. Tai buvo urvinis žmogus. Ir tikrai pakankamai neseniai, jis pradėjo nuimti derlių ir sėsliai gyventi ir išvis kokį tūkstantmetį gyvena civilizuotai ir tik penkiolika metų su Google. 

Instinktai nėra pritaikyti dabartinei visuomenei. Absoliučiai. Instinktai yra pritaikyti gyventi kur? Urve.  Dabartiniai pokyčiai mūsų visuomenėje yra neįtikėtinai drastiški.

„instinktų, vadinamo žmogaus aistros, impulsyvus, neapgalvotas, nekontroliuojamas elgesys, vadinamasis gyvuliškas pradas“. 

„nesąmoningas potraukis, nuojauta, numanymas yra instinktas“. 

Lietuvių kalbos žodynas

Yra daug reikšmių, kurias žodynai numato. Bet tas impulsyvus, nekontroliuojamas, neapgalvotas elgesys, vadinamas gyvulišku instinktu, tai reiškia, kad žmogus jo negali kontroliuoti, nesvarbu, tai vyras ar moteris. Jis per akimirką, per sekundę gauna impulsą taip elgtis ir viskas. 

Kartais ir mažiausios smulkmenos poroje, gali sukelti tikrą uraganą. Suprantant savo instinktyvias reakcijas – tam galima užbėgti už akių. 

Realus instinktyvaus konflikto pavyzdys iš mūsų gyvenimo:

Jaučiate, jog jūsų santykuose kažko trūksta? Daug ginčijatės ir konfliktuojate… Dingo intymumas ir jaučiatės lyg kambario draugai… Ar dar blogiau? Negalite nustoti skaudinti vienas kito?

Viskas gali būti kitaip! Sužinokite, kas trukdo kurti tvarius ir įkvėpiančius santykius. 

Išbandytos ir patikrintas procesas! 26 + moduliai, kuriuose žingsnis po žingsnio kartu pereisime procesą, kuris pasiteisino šimtams porų, tokių kaip jūs, įveikti santykių iššūkius ir pradėti kurti įkvepiančius santykius. 

  • 12 įžanginės dalies modulių video įrašai.
  • 17 jautresnes temas nagrinėjančių modulių video įrašai.
  • Asmeninių situacijų analizės.
  • Klausimų atsakymų sesijos.
  • Savarankiškos užduotys.
  • Intymumo praktikos, ryšiui atkurti.
  • Nuolatinis palaikymas ir grupės motyvacija.
Arnas Markevičius
Arnas Markevičius

Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link.

Grįžti į tinklaraščio pagrindinį puslapį Grįžti į tinklaraštį