Pavyzdžio galia

| 2021 m. sausio 16 d.

Pavyzdžio galia. Kuomet buvom pradėję skyrybų procesą su Dovile, iš to išeiti padėjo kitų porų, kurios buvo ant tokio paties skyrybų slenksčio, pavyzdžių matymas. Jos iš tikrųjų dirbo su savimi ir išliko kartu, sukurdami dar gražesnius ir artimesnius santykius negu buvo iki tol.

Laimingų porų yra nedaug. Skyrybų statistika kasmet šokiruoja vis labiau (2017m. – 39,7%, 2018m. 44,1%). Beveik puse susituokusių porų – skiriasi. Ir tam, kad mes patektume į tą nedidelį procentą laimingų porų, reikalingas pavyzdys.

Kai mes matome pavyzdį kažko, kas pasiekė tai ko mes norime – žymiai lengviau to siekti. Tada žinome, kad tai yra įmanoma. Nepaisant to, kad tai yra sunku, galime link to judėti po truputį, individualiai. Kad ir ką begalvotum, kalbu apie darbą su savimi, ne apie darbą su santuoka ar su antra puse.

Analogija su sportu.

Jei esi talentingas sportininkas, taigi nėra taip, kad išsirenki sportą, kuriame esi talentingas ir dirbti nebereikia ir tiesiog patenki tarp 5 proc. geriausių atletų. Kad ir koks talentingas esi – taip nebūna. Ar žinai pavyzdį žmogaus, kuris visko savo gyvenime pasiekė visiškai nedirbęs, nesistengęs? Išsirinko sportą, kuris jam patiko, kuris jam tinka, daugiau nieko nedarė ir pateko į olimpines varžybas?

Manau, kad ne.

Tas pats su santuoka.

Dažnas tikimės, jog jei atrasiu “tą vienintelį”, “tą tinkamą žmogų”, arba jei tas “tinkamas” žmogus pasikeis, tada aš būsiu laimingas ir nieko daryti nebereikės. Tai tas pats, kaip tikėtis, kad “sportas prisitaikys prie manęs, kaip aš noriu, kad būtų, tada aš jau pasieksiu išskirtinius rezultatus”.
Deja, ne sportas prisitaiko, o sportininkai sugeba savo darbu prisitaikyti prie to sporto ir pasiekti išskirtinių rezultatų.

Pradėkite nuo savęs.

Jaučiate, jog jūsų santykuose kažko trūksta? Daug ginčijatės ir konfliktuojate… Dingo intymumas ir jaučiatės lyg kambario draugai… Ar dar blogiau? Negalite nustoti skaudinti vienas kito?

Viskas gali būti kitaip! Sužinokite, kas trukdo kurti tvarius ir įkvėpiančius santykius. 

Išbandytos ir patikrintas procesas! 26 + moduliai, kuriuose žingsnis po žingsnio kartu pereisime procesą, kuris pasiteisino šimtams porų, tokių kaip jūs, įveikti santykių iššūkius ir pradėti kurti įkvepiančius santykius. 

  • 12 įžanginės dalies modulių video įrašai.
  • 17 jautresnes temas nagrinėjančių modulių video įrašai.
  • Asmeninių situacijų analizės.
  • Klausimų atsakymų sesijos.
  • Savarankiškos užduotys.
  • Intymumo praktikos, ryšiui atkurti.
  • Nuolatinis palaikymas ir grupės motyvacija.
Arnas Markevičius
Arnas Markevičius

Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link.

Grįžti į tinklaraščio pagrindinį puslapį Grįžti į tinklaraštį