Kaip dažnai jaučiatės nesuprasti savo antros pusės?

| 2021 m. vasario 10 d.

Kaip dažnai jaučiatės nesuprasti savo partnerių?
 
O kaip dažnai esate nepatenkinti antros pusės elgesiu? Stokoja dėmesio? Nepastebi jūsų dedamų pastangų?
 
Esate tikri, jog jūs tikrai daug padarėte ir stengiatės. Galvojate, kad viskas pasikeistų, tik tuomet, kai antra pusė irgi pradės stengtis. Taip?
 
Kol žinome tik, kaip mes “teisingai elgiamės”, tol nebūname pasiruošę ką nors keisti. Nustebtumėte, kiek daug santykis su kitu asmeniu priklauso ne tik nuo mūsų elgesio, bet ir nuo įsitikinimų, kurie pasireiškia per veido išraiškas, atodūsius ar žvilgsnį.
 
Jei išties norite vystyti ilgalaikius santykius, pabandykite paleisti savo įsitikinimus ir nuostatas. Pabandykite atvirai priimti naują informaciją.
 
O kas iš to?
 
Geriausiai tai iliustruoja komentaras, kurį gavau po vebinaro santykių tema.
 
Aš esu didžiulis skeptikas, nu beprotiškai didelis. Nors žinai, veikiau reikėtų save vadinti ne skeptiku, o didžiausiu ožiu, kokį tik pats pažįstu. Visada sakau – turiu savo nuomonę ir niekas jos nepakeis. Visada pats viską sprendžiu, neabejodamas, kad jei sprendimą priimu aš, tai jis yra teisingas.
Praėjusį ketvirtadienį klausiau ir žiūrėjau tavo nemokamą vebinarą. Žinai, kaip bebūtų sunku pripažinti, bet tau kalbant vietomis tarsi kalbėjai apie mano gyvenimą arba asmenybę. O dar sunkiau pripažinti, kad malei mane į miltus be jokių pastangų. Per tokį trumpą laiką šitaip mane išmušti iš vėžių dar gyvenime nėra niekam pasisekę.
Dėkoju iš visos širdies tau! Tiek įžvalgų, kurios man jau padėjo ir tikiu dar padės ateityje!
 
 
Nebijokite išklausyti ir išbandyti naujus dalykus, galbūt atrasite būtent tai, ko trūko jūsų santykiams.

Jaučiate, jog jūsų santykuose kažko trūksta? Daug ginčijatės ir konfliktuojate… Dingo intymumas ir jaučiatės lyg kambario draugai… Ar dar blogiau? Negalite nustoti skaudinti vienas kito?

Viskas gali būti kitaip! Sužinokite, kas trukdo kurti tvarius ir įkvėpiančius santykius. 

Išbandytos ir patikrintas procesas! 26 + moduliai, kuriuose žingsnis po žingsnio kartu pereisime procesą, kuris pasiteisino šimtams porų, tokių kaip jūs, įveikti santykių iššūkius ir pradėti kurti įkvepiančius santykius. 

  • 12 įžanginės dalies modulių video įrašai.
  • 17 jautresnes temas nagrinėjančių modulių video įrašai.
  • Asmeninių situacijų analizės.
  • Klausimų atsakymų sesijos.
  • Savarankiškos užduotys.
  • Intymumo praktikos, ryšiui atkurti.
  • Nuolatinis palaikymas ir grupės motyvacija.
Arnas Markevičius
Arnas Markevičius

Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link.

Grįžti į tinklaraščio pagrindinį puslapį Grįžti į tinklaraštį